Успішна адаптація нового співробітника – важлива складова ефективної роботи колективу

Психолог відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Черкаській області Анастасія Прохоренко проводить вивчення рівня адаптації «молодих» поліцейських, адже це є запорукою ефективного несення служби.

За результатами психологічного вивчення рівня адаптації працівників, які нещодавно прийшли до поліції охорони встановлено, що адаптація проходить успішно.

Новоприйняті працівники відмічають позитивні аспекти своєї роботи, зокрема: соціальне забезпечення, стабільну заробітну плату, можливість кар’єрного зростання, дружній колектив.

Психолог радить декілька кроків, які допоможуть вам легко адаптуватися до нової роботи:

- Підготуйтеся. Уявіть, що завтра ваш перший робочий день. Сьогодні подбайте про одяг, в якому плануєте піти, вивчіть та оберіть найшвидший маршрут до нового місця роботи, підготуйте питання, на які б бажали отримати відповіді, а головне – гарно відпочиньте.

- Не панікуйте. В середньому адаптація відбувається до 3-х місяців, тому якщо вам здається, що нічого не виходить – це не привід для паніки, а шлях до опанування нових навиків та можливості дізнатися більше.

- Будьте відкритими до людей. Неодмінно вам доведеться знайомитись з новим колективом, не бійтеся бути собою. Збудувавши доброзичливі стосунки з колегами, ви відкриєте нові кордони.

Успіх залежить від швидкості адаптації до нових умов, тож не бійтеся відкрити себе світові та новим можливостям!

Управління поліції охорони в Черкаській області