Скільки грошей ви витрачаєте, щоб почуватися щасливими?

А скільки ж потрібно, щоб почуватися в безпеці – дізнаємося в цій статті.

За даними Державної служби статистики, за другий квартал 2021 року українці витратили близько 1,067 триліона гривень. Основна частина всіх коштів витрачається, звісно ж, на продукти харчування, тютюнові вироби, одяг і взуття, оплата комунальних послуг, товари для дому, транспорт і зв’язок, відпочинок й інше.

А як щодо безпеки? Безпека належить до базових людських потреб і є потребою дефіциту. Це означає, що доки людина не почувається безпечно, вона не може належним чином дбати про потреби вищого порядку – соціальні й духовні. Погодимось, що абсолютна безпека – це категорія теоретична, адже ніхто цілковито не захищений. Але ж рівень особистої безпеки залежить насамперед від самої людини: як вона вміє передбачати небезпеку й уникати їх.

Як же ми можемо передбачити небезпеки? Дуже просто, наприклад, прорахувавши всі ризики крадіжок, узяти своє рухоме й нерухоме майно під охорону до Поліції охорони.

Якщо розглянути в цифрах, то 80 відсотків власників, які звертаються до наших спеціалістів аби убезпечити своє майно, уже ставали жертвами грабіжницьких нападів. 90 відсотків опитуваних громадян України вважають, що охороняти своє майно – досить «дороге задоволення». Давайте порахуємо разом? Середня абонплата за охорону квартири складає 350 гривень – це 11, 67 грн на день. 11 гривень – за почуття спокою за своє майно. Хіба ж це дорого? Вирішувати Вам.

Сьогодні поліція охорони пропонує вигідну пропозицію «Оплата частинами без переплат». Ця програма діє на весь асортимент обладнання, витратних матеріалів і послуг з монтажу й налагоджування систем безпеки. Тому не зволікайте й подбайте про свою безпеку вже сьогодні!

Наші спеціалісти проконсультують вас і розкажуть детально про всі послуги Поліції охорони. Телефонуйте за коротким номером 9899, або чекаємо на вас за адресою: м.Чернігів, вул. Івана Франка, 4а.

Управління поліції охорони в Чернігівській області