Сьогодні спробуємо розібратись у значенні цього терміну, принципі дії пристрою та його ефективності.
Згадайте будь-який художній фільм-екшн. Приміром, грабіжник намагається пограбувати банківську установу. Часто у таких випадках нам показують як касир непомітно натискає кнопку, яка розташована у нижній частині робочого столу. Таким чином працівник викликає правоохоронців. Саме ця кнопка і називається тривожною, адже вона надсилає сигнал «тривоги».
Як діє «тривожна кнопка», встановлена поліцією охорони? Для початку варто відзначити, що «тривожні кнопки» є в багатьох приватних та державних установах на території області: в медичних та освітніх закладах, у магазинах, у пунктах обміну валют, на заправках, в центрах надання послуг. Механізм щодня доводить свою ефективність, попереджуючи протиправні дії злочинців. Кріпиться пристрій для сповіщення в оптимально доступному місці. У разі небезпеки, працівник, або й відвідувач закладу, натискає кнопку. Тривожний сигнал моментально надходить на пульт централізованого сповіщення поліції охорони. Оператор, отримавши сповіщення, негайно передає повідомлення групі реагування. У свою чергу, озброєні поліцейські охорони прибувають на місце події за лічені хвилини. Виглядає фантастично? Зовсім ні. Це – принцип професійної злагодженої роботи поліції охорони.
Наш обов’язок – ваша безпека!
Переконайтесь у цьому самі – зателефонуйте за номером 9899 та скористайтесь можливістю надійно захистити свій дім, бізнес або просто робоче місце. Послуги охорони –securitypolice.com.ua
Управління поліції охорони в Рівненській області
