e-mail: dpo_office@police.gov.ua
Лінія працює цілодобово, тел.: 9899
Саморегуляція передбачає, що людина може впливати сама на себе за допомогою слів, думок, рухів тіла, дихальних технік. Все це допомагає зняти напругу, розслабитись та заспокоїтись.
Людина відчуває потребу в саморегуляції психічних станів в декількох випадках:
- при частій дратівливості;
- в разі дисбалансу;
- якщо є відчуття емоційного перенапруження, поганий настрій;
- депресія, апатія, відсутність радості і задоволення від життя;
- при зниженні працездатності і витривалості.
Існують й інші фактори, наявність яких спонукає задуматися про саморегуляцію. Йдеться про відсутність впевненості в собі, низьку самооцінку, неможливість або навіть нездатність впливати на те, що відбувається навколо, відсутність сили волі і сміливості. Сюди ж можна додати невдоволення від взаємодії з оточуючими, наприклад, невдача в особистому житті.
На заходах, що проводить психолог Управління Ольга Капалб, працівники поліції охорони УПО Житомирської області мають змогу розібратися з чинниками, які впливають на емоційний стан людини в стресових станах, а також набувати практичних навичок саморегуляції та володіти різними техніками, щоб в майбутньому за потреби вміти їх застосувати.
Заняття проводяться в рамках реалізації «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативи першої леді України Олени Зеленської https://www.facebook.com/olenazelenska.official
Управління поліції охорони в Житомирській області