Громадські організації тісно співпрацюють з поліцією охорони

Пріоритетним напрямком роботи поліції є служіння як потребам окремих громадян так і суспільним групам. Від поліції очікують високий рівень толерантності до вразливих груп населення, які потребують підвищеної уваги та додаткового захисту своїх прав з боку поліції. До таких груп зазвичай відносять представників етнічних меншин, мігрантів та шукачів притулку, людей з фізичними або психічними вадами, осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, людей похилого віку та дітей.

Після реформування міліції в нову поліцію, остання почала тісно співпрацювати з багатьма громадськими організаціями та єднаннями. Працівників Національної поліції України запрошують на різноманітні лекції, семінари, тренінги, на яких розкривають актуальні питання пов’язані з  домашнім насильством, гендерною нерівністю, торгівлею людьми та дискримінацією меншин.

Основною метою співпраці громадських організацій та поліції охорони  є захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів своїх членів, сприяння задоволенню професійних, освітніх, культурних та інших законних інтересів.

Комунікація між поліцією охорони та громадськістю є надважливим завданням сьогодні. Це дозволяє відновити довіру до правоохоронної системи та налагодити ефективну роботу з метою забезпечення правопорядку в державі,  відмітив завідувач сектору організаційно-аналітичного забезпечення, оперативного реагування та комунікації Управління поліції охорони в Луганській області Руслан Гусак.

Завдяки співпраці громадських організацій з поліцією вдалося вирішити багато актуальних проблем громадян, пов’язаних з  домашнім насильством, гендерною нерівністю, торгівлею людьми та дискримінацією меншин. 

                                                                Поліція охорони Луганщини

Image