Надійний спосіб убезпечити свою квартиру або будинок — це встановити сигналізацію. Співробітники поліції охорони в найкоротші терміни встановлять охоронне обладнання та після укладення договору забезпечать надійну охорону вашого майна.
Однак, існує безліч міфів про охоронну сигналізацію. На деяких з них варто зупинитися і з'ясувати, що правда, а що ні. Отже:
- Охоронні датчики не можуть бути встановлені в помешканні, де є тварини.
Це твердження тільки частково правдиве.
Дійсно, датчики реагують на домашніх вихованців. Але проблеми можуть виникнути тільки якщо вага тварини більше 25 кілограмів. Досить просто відкоригувати налаштування датчиків і ваш вихованець зможе спокійно перебувати в будинку якщо сигналізація буде ввімкнена.
- За відсутності електроенергії обладнання перестає працювати.
Це невірна інформація.
Охоронні системи, які встановлюють фахівці поліції охорони оснащені резервним джерелом живлення, здатним підтримувати їх функціонування при тимчасовому знеструмленні приміщення. Крім того, існують бездротові варіанти, укомплектовані власними акумуляторами, на які не впливає стабільність електропостачання.
- Грабіжникам не важко заглушити сигнал.
А ось у це вірити не варто.
На щастя технічні можливості і здатності сучасних злочинців надто перебільшені. Функціонування системи здійснюється по декільках каналах зв'язку. Якщо відбувається спроба заглушити сигнал, то на централізований пульт спостереження надходить інформація про це. Оператор пульта миттєво передає інформацію групі реагування поліції охорони, працівники якої, прибувши за адресою, з'ясують причину спрацювання сигналізації.
Таким чином, більшість міфів про недоліки охоронного обладнання є вигадкою. Можливо, комусь ця інформація допоможе прийняти правильне рішення.
Детальніше дізнатися про послуги поліції охорони ви можете на сайті https://securitypolice.com.ua або за номером телефону - 9899 (безкоштовно з мобільного). Чекаємо на ваші звернення!
Управління поліції охорони в Запорізькій області
