«Зелена країна»: Поліція охорони Житомирщини долучилася до акції

Сьогодні, 23 квітня, в Березівському лісництві філії «Коростенське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» в межах лісовідновлення за ініціативи Міжнародної поліцейської асоціації відбулася масштабна висадка саджанців молодого лісу на підтримку ініціативи Президента України в рамках програми “Зелена країна”.

До заходу долучилися: Управління поліції охорони в Житомирській області та Житомирський НДЕКЦ МВС України.

Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу та країну.

Поліцейські разом з іншими учасниками акції висадили понад три тисячі саджанців.

— Разом з колегами ми об'єдналися та підтримали екологічну акцію. Під час повномасштабного вторгнення ліси зазнають значної шкоди з багатьох причин. Тому ми з радістю долучилися. Адже відновлення лісів - це складний і тривалий процес, який важливий для збереження біорізноманіття та екологічної стійкості регіону, - розповів охоронник відділу воєнізованої охорони УПО Житомирської області Левик Віктор.

Управління поліції охорони в Житомирській області