У Києві поліція охорони врятувала чоловіка з водойми

До правоохоронців за спецлінією «102» надійшло повідомлення про чоловіка, який стрибнув в озеро та не винирнув. Група реагування поліції охорони миттєво прибула на виклик.

Близько 21-ї години на службовий планшет поліції охорони надійшло повідомлення у сквері на вулиці Героїв Маріуполя чоловік щось крикнув, стрибнув у озеро та протягом певного часу не винирнув.

Група реагування Голосіївського районного відділу поліції охорони миттєво прибула на місце події.

Прибувши за вказаною адресою до правоохоронців звернулись свідки даної події.

Дотримуючись захів особистої безпеки старший наряду реагування сержант поліції Вознюк Дмитро негайно приймає рішення та пірнає у воду за громадянином. Невдовзі поліцейський дістав непритомного чоловіка з водойми.

Поліцейський-водій Плахотнюк Сергій викликав карету швидкої медичної допомоги.

Медики прибули за лічені хвилини та провели серцево-легеневу реанімацію громадянину, запустивши дихання. Потерпілого доставлено до міської клінічної лікарні для проведення подальших медичних дій.

«В нас немає часу на роздуми, кожна секунда має велике значення. Кожна дія має бути злагодженою та миттєвою, адже наша місія рятувати та допомогти. Тому головною метою є врятувати, надати допомогу, зберегти. Поліцейський, це оперативність дій та безпека» , — зазначив сержант поліції Дмитро Вознюк.

Бережіть себе та своїх близьких, життя це великий дар, щастя жити та цінувати кожну хвилину.

Управління поліції охорони в місті Києві