Охоронна сигналізація захищає від проникнення навіть тоді, коли господарі знаходяться всередині приміщення. Керівник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Житомирській області роз’яснює чим відрізняється режим повної постановки під охорону від часткової.
Повна постановка - це взяття під спостереження всіх сповіщувачів, які встановлено на об’єкті. А часткову охорону зручно застосовувати при здачі на охорону, якщо при цьому власник знаходиться в середині.
Часткова постановка або «Нічний режим охорони» - режим, який активує тільки сповіщувачі захисту периметра (вхідні двері, вікна), відключаючи сповіщувачі, що реагують на рух всередині приміщення. Дуже зручно, коли сім'я, перебуваючи ввечері в будинку, може поставити зовнішній контур під охорону. Це дозволить відпочивати у помешканні, не турбуючись про те, що в іншому його кінці щось відбувається безконтрольно.
Також є можливість поставити під охорону лише окремі кімнати - це буває необхідно, коли в квартирі або будинку під час відсутності власника знаходиться обслуговуючий персонал або робітники.
- Часткова сигналізація дозволяє ставити під охорону не всі сповіщувачі, а тільки частину з них. Наприклад, можна відключити сповіщувачі руху, але залишити ввімкнутими сповіщувачі на відкриття вікон та дверей. У своєму помешканні власник зможе перебувати безтурботно, а от якщо хтось спробує відкрити двері чи проникнути через вікно - спрацює сигнал тривожного повідомлення, який миттєво надійде на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони. – розповів начальник Центру технічної охорони Управління Сергій Ревнюк.
Управління поліції охорони в Житомирській області
