e-mail: dpo_office@police.gov.ua
Лінія працює цілодобово, тел.: 9899
На базі Управління поліції охорони Вінниччини атестовані та вільнонаймані працівники мали унікальну нагоду прослухати корисні лекції й попрактикуватись надавати першу медичну допомогу.
Зупинка кровотечі, накладання турнікету, тампонування поранень, накладання пов’язки, надання першої медичної допомоги товаришу на полі бою чи в місті, де відбувся ракетний обстріл.
Подія, яка трапилась 14 липня у Вінниці, засвідчила, що протягом лічених секунд треба надати допомогу і чудово, коли під руками є аптечка та мінімальні знання з домедичної підготовки.
- Наші екіпажі одні з перших прибули до місця влучання ракет і добре, що у службових автівках є аптечки та вогнегасники. Згадалось все, що знаємо зі школи і зі службової підготовки. Коли всюди паніка, то перше, що потрібно - не гаяти час, взяти себе в руки, відключити емоції й надавати максимально допомогу, - розповідає поліцейський охорони Володимир Галантюк.
Дуже доречно, коли у вас є аптечка. Вона має бути підібрана індивідуально для вас. Ви можете допомогти собі й оточуючим. Звичайно багатьох лякає сама думка про поранених, величезну кількість крові й недостатні знання з надання медичної допомоги. Поруч можуть опинитись медики, які скористаються вашою аптечкою й допоможуть.
Наявність аптечки зараз на часі як ніколи, знання і практика також стануть в нагоді, тому реєструйтесь для участі в тренінгах і заняттях, бо одного разу ваші руки зможуть врятувати життя.
Управління поліції охорони у Вінницькій області
Відео: https://youtu.be/UCqzrvKxJxA