У столиці поліція охорони затримала дует зловмисників за грабіж

Молодики вчинила напад на студента, відібрали гаманець з грішми й втекли. Завдяки оперативним діям групи реагування поліції охорони, зловмисників затримано, вони понесуть покарання.

Цими днями близько 12-ї години ночі, на службовий планшет групи реагування Дніпровського районного відділу поліції охорони надійшло повідомлення про грабіж. На вулиці Кибальчича двоє невідомих напали на студента, побили його, забрали гаманець й втекли. Поліцейські негайно вирушили на місце скоєння злочину.

По прибуттю за адресою до правоохоронців звернувся заявник, батько потерпілого. Він повідомив, що біля музичної школи два невідомі молодика з ножем напали на його сина.

Правоохоронці негайно вирушили на пошуки зловмисників. На прилеглій вулиці поліцейські за орієнтовними даними виявили та затримали двох громадян схожих по прикметам. При поверхневій перевірці у одного з затриманих виявили гаманець, який описав заявник.

Затримані молодики раніше в поле зору правоохоронних органів не потрапляли.

Задля документування даної події на місце скоєння злочину прибула слідчо-оперативна група Дніпровського управління поліції для подальшого зʼясування обставин. Наразі триває перевірка.

Управління поліції охорони в місті Києві