Слухачів Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони ознайомили із вибухонебезпечними предметами та правилами поведінки у разі їх виявлення

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. А від початку бойових дій на території України знайти «небезпечну іграшку», яка несе загрозу життю і здоров’ю людини стало ще легше. Вона може знаходитися будь-де: на вулицях міст та сіл, в лісі, на власному городі чи свіжозораному полі. А їхній зовнішній вигляд нерідко нагадує наші буденні речі, якими ми користуємося кожного дня – мобільні телефони, дитячі іграшки, гаманці тощо.

Так як, поліцейський є тим гарантом безпеки, на який надіються громадяни нашої держави, до Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони завітали професійні вибухотехніки із Головного управління Національної поліції Вінницької області. Головною метою даного візиту було ознайомлення слухачів із різноманітними вибухонебезпечними предметами, їхніми особливостями та характеристиками, а також інформування щодо основних правил поводження при їх виявленні.

Поліцейські були в захваті від матеріалу, який їм представили та задавали багато інформативних питань.

«Пам’ятайте! Від ваших правильних дій залежить життя та здоров’я інших людей», - наголосили вибухотехніки.

Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони