Скільки століть існує людство, стільки часу і присутня проблема крадіжок з житла. У різні часи вона вирішувалася по-різному - замки і охоронці, собаки і механічні пастки. Все йшло в справу, щоб уберегти своє майно. Але з настанням ери технічного прогресу майже повсюдно почали використовувати технічні засоби захисту, насамперед охоронну сигналізацію.
Технологія охоронних систем крокує вперед семимильними кроками. Наразі сучасні охоронні сигналізації характеризуються постійним впровадженням інноваційних рішень, тому мають широкий функціонал. Якщо систему обладнати сервісними датчиками і пристроями, то у такому випадку ці датчики зможуть відстежувати витоки води і газу, пожежну небезпеку, температуру в приміщенні або трубопроводі, а також наявність напруги на об’єкті, що охороняється. До того ж Ви маєте змогу керувати усією системою через додаток на смартфоні або планшеті.
Також завдяки новітнім технологіям, монтаж охоронної сигналізації проходить без пошкодження інтер’єру та не потребує наявності стаціонарного телефону
Сьогодні ми б хотіли більш детально ознайомити Вас з охоронною сигналізацією та її складовими.
Охоронна сигналізація – це електронний пристрій, який дозволить Вам завжди бути впевненим у безпеці Вашого будинку, офісу, квартири, складу, виробничого приміщення і т. д.
Як правило, вона складається з охоронної панелі – це прилад, який збирає і аналізує інформацію, що поступила від охоронних датчиків. Також до складу устаткування входить пульт управління, який відображає стан сигналізації, служить для її програмування і здійснює постановку і зняття з охорони, джерело безперебійного живлення і, звичайно ж, охоронні датчики.
Що стосується датчиків для охоронної сигналізації, то вони поділяються на:
- Об’ємні датчики або датчики руху. Дані датчики уловлюють теплове випромінювання і якщо теплова пляма рухається, з сектора в сектор відбувається спрацювання. Серед таких датчиків є моделі, які можуть розрізняти людину і домашніх тварин за розміром теплової плями.
- Магнітоконтактні датчики в основному застосовуються на першому рубежі охорони (двері, вікна). Два магніти встановлюються навпроти один одного, коли контакт між двома магнітами зникає, датчик негайно передає сигнал на контрольну панель.
- Акустичні датчики, які реагують на гучний звук – у тому числі, звук розбитого скла. У найбільш сучасних в них встановлений мікропроцесор, який аналізує звукову діаграму і не не може сплутати звук розбитого скла з іншим різким звуком.
- Вібраційні датчики передбачають захист стін від пролому, сейфів від розтину і вікон від розбиття.
- Ультразвукові датчики працюють за принципом локатора. Вони випромінюють і приймають ультразвукові коливання. Якщо в полі їх видимості потрапляє рухомий предмет, довжина хвилі трохи змінюється, і це служить сигналом для спрацювання датчика.
- Ємнісні датчики застосовуються для охорони особливо коштовних предметів (сейфи, предмети мистецтва). Принцип їх роботи заснований на створенні поблизу об’єкту, що охороняється, поля з певною ємністю. При попаданні всередину будь-якого предмету ємність поля змінюється, що у свою чергу призводить до спрацювання охоронної сигналізації.
Отже, якщо ви все ж таки вагаєтесь, спеціалісти поліції охорони зможуть надати Вам кваліфіковану допомогу та детальніше розповісти про послуги, що надаються поліцією охорони.
За інформацією звертайтеся за адресою: м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 1, або телефонуйте до call-центру за безкоштовним номером з мобільного телефону 9899.
Управління поліції охорони в Кіровоградській області
