Працівники поліції охорони Кіровоградщини взяли участь у змаганнях з пляжного футболу
Працівники поліції охорони Кіровоградщині у складі збірної команди ГУНП в області взяли участь у змаганнях з пляжного футболу між силовими структурами області.
Змагання організовані фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» та відбулися на базі спортивного комплексу «Енергоспорт» у м. Кропивницькому. У змаганнях взяло участь 5 команд.
Збірна команда поліції впевнено посіла перше місце, перегравши у фіналі колег ДСНС області з рахунком 9:6. Третє місце посіла команда патрульної поліції.
Колектив поліції охорони Кіровоградщини вітає спортсменів з перемогою. Так тримати!
Управління поліції охорони в Кіровоградській області











a>