Сама назва пристрою вже визначає його потребу і дає можливість миттєвого оповіщення поліції про небезпеку при неправомірних діях.
Даний метод знайшов свою найбільшу ефективність у магазинах, аптеках, банках, автозаправних станціях, офісах, парках розваг та інших установах. Тривожна кнопка виділяється з маси охоронних методів можливістю миттєвого реагування на небезпеку і не привертає особливої уваги оточуючих.
Як тільки працівник магазину, менеджер, офіціант або офісний працівник натисне на пристрій, відразу ж надійде сигнал на пульт централізованого спостереження, і на місце події негайно прибуде група реагування поліції охорони, яка зможе попередити злочин.
Встановлення тривожної кнопки буде відмінним рішенням для підприємств малого та середнього бізнесу в захисті від грабежів та інших надзвичайних ситуацій. Найчастіше її розташовують у безпосередній близькості до персоналу, щоб забезпечити можливість швидкого натискання.
До основних переваг установки цієї системи безпеки відносять:
- оперативність реагування в разі виникнення проблемних ситуацій;
- надійність;
- компактність (невеликі розміри дозволяють встановити кнопку тривожного виклику в будь-якому місці);
- невисока вартість;
- легкість у використанні.
Наразі на території Кіровоградської області встановлено 698 систем термінового виклику поліції у громадських місцях, з яких: 299 – на об’єктах торгівлі, 37 – у розважальних закладах, 187 – на підприємствах та установах, 34 – на автозаправних станціях, ювелірних магазинах та ломбардах – 29, об’єктах банківської системи – 26 і 86 – на інших об’єкти.
Детальніше дізнатися про всі послуги поліції охорони можна на сайті https://securitypolice.com.ua, або за номером телефону - 9899 (безкоштовно з мобільних).
Управління поліції охорони в Кіровоградській області
