e-mail: dpo_office@police.gov.ua
Лінія працює цілодобово, тел.: 9899
Подібні навчання часто здійснюються в поліції охорони. Адже постійна й злагоджена робота в екстремальних ситуаціях допомагає максимально професійно діяти під час реальних подій, які можуть відбутися.
Так, сьогодні темою навчання було таке: до приміщення банку незадовго до закриття, коли інших відвідувачів не було, зайшов невідомий чоловік. Він направив пістолет на жінку-касира й наказав викласти всю готівку. Такою є зрежисована ситуація оперативно-тактичних навчань «Тривога у банку».
Нещодавно близько шостої години вечора на пульт спостереження поліції охорони Маріуполя надійшло повідомлення про спрацювання кнопки екстреного виклику поліції у відділенні «Укрексімбанку».
Упродовж кількох хвилин співробітники нарядів реагування поліції охорони, озброєні автоматами, прибули на місце події та зайняли бойові позиції. Зловмисника, що намагався вчинити грабіж, благополучно знешкоджено й затримано. Насправді захищати об'єкт довелося навмисно. Умови, у яких проходили тактичні навчання, були максимально наближені до реальних і спрямовані на відпрацювання взаємодії нарядів реагування поліції охорони та служби безпеки банку.
Такі заходи допомагають перевірити фізичні дані працівників поліції охорони, поетапно відпрацювати дії під час збройного захоплення об'єкта, щоб у разі екстреної ситуації кожен чітко знав, де має перебувати і що потрібно робити. Щоб підвищити якість результатів навчань, вони проводяться щомісяця. Здобуття професійних знань і навичок допомагають співробітникам як правоохоронних органів, так і підприємств, що охороняються, бути психологічно готовими до екстрених ситуацій.
Маріупольський МВПО в Донецькій області