Команда поліції охорони «Титан-УПО» взяли участь у благодійному турнірі з футзалу "Кубок незламності"

Команда Управління поліції охорони в Кіровоградській області «Титан-УПО» виборола перше місце у благодійному туpніpі «Кубок незламності» з футзалу серед гравців 35+.

Турнір проводився у спортивному залі ТОВ «Енерго-Спорт» та організований у рамках підтримки Збройних Сил України. У змаганнях взяли участь дванадцять футбольних команд з Кіpовогpадської області та проводилися протягом двох днів.

У фінальному матчі спортсмени «Титан-УПО» зустрілася з командою «Металург» та перемогли суперника із рахунком 5:4.

Під час благодійного турніру було зібрано 65 000 гривень, які передано на ЗСУ. Вітаємо переможців та наших спортсменів і щиро зичимо усім подальших спортивних здобутків!