e-mail: dpo_office@police.gov.ua
Лінія працює цілодобово, тел.: 9899
Через припинення відвідування закладів освіти та запровадження інших заходів, що передбачають посилення карантинних обмежень, для батьків починається час нових тривог і відкриттів. Ми змушені залишати наших дітей без нагляду у домівках. І якщо вже ми не завжди можемо бути поруч, то просто зобов’язані навчити дитину убезпечувати себе.
Управління поліції охорони в Кіровоградській області пропонує батькам подбати про безпеку своїх дітей за допомогою додаткових можливостей налаштування та використання сигналізації для особистих потреб.
Додатково до охоронної сигналізації поліція охорони надає послугу «тривожної кнопки». Це спеціальна кнопка, яка встановлюється у будь-якому зручному для вас місці, або автономний брелок ручної системи тривожної сигналізації, який знаходиться у замовника. У разі загрози проникнення до житла, є можливість викликати наряд групи реагування, навіть не маючи при собі мобільного телефону.
Також, є можливість використання сигналізації з частковою здачею під охорону. У випадку, якщо ви залишаєте дитину саму вдома, можна не турбуватися про її безпеку. Варто лише поставити під сигналізацію периметр будинку, при цьому вмикаються датчики на відкриття/руйнування дверей та вікон, без активування датчиків руху.
Ще один спосіб, який гарантує безпеку підростаючому поколінню – GPS трекер. Найбільш очевидний плюс використання дитиною GPS-трекеру – спокій батьків у той час, коли їх чадо пересувається самостійно без супроводу дорослих. Пристрій стеження працює, будучи підключеним до відповідних мобільних або онлайн-додатків.
Водночас нагадуємо батькам основні правила поведінки дітей вдома під час карантину:
– Сховати з поля зору потенційно небезпечні чи заборонені для користування предмети (запальнички, алкоголь, ліки, хімічні рідини, інструменти, тощо);
- Важливо провести дитині інструктаж та нагадати про основні правила поведінки в побуті, наголосити, щоб вона не відчиняла двері незнайомцям, не гралась з вогнем та електроприладами;
- Перевірити, чи знає дитина ваш телефон та телефони екстрених служб порятунку напам’ять;
- Обговорити періодичність зв’язку – наприклад, телефонувати кожну годину або присилати повідомлення у месенджерах;
- Підготувати для дитини цікаве завдання, щоб їй було чим зайнятися на самоті. Скласти разом розпорядок дня (графік прийняття їжі, вивчення уроків);
- Нагадати про правила або заборони відкриття вікон та балкону, а також встановіть перелік дозволених для користування електроприладів.
- Заручитися допомогою близьких або роботодавця, щоб у невідкладному випадку хтось з дорослих міг терміново приїхати до дитини.
І пам'ятайте, чим якіснішу підготовчу роботу ви проведете, тим більш впевненою буде ваша дитина, а ви будете спокійними.
Детальніше про послуги та умови можливо дізнатись звернувшись безпосередньо до УПО Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 1, або зателефонувавши на цілодобову «гарячу лінію» за єдиним коротким номером 9899 (дзвінки з мобільного безкоштовні).
Управління поліції охорони в Кіровоградській області