На Донеччині поліція охорони запобігла спробі проникнення зловмисника у магазин

Виламаний замок, зіпсовані двері, пошкоджена система сигналізації… Такий вигляд магазину побачили поліцейські, прибувши на спрацювання сигналізації.  

У Маріуполі 14 січня близько  п'ятої години ранку наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення про сигналізацію, що спрацювала, в продовольчому магазині «Продрезерв». Прибувши за вказаною адресою, поліцейські застали невідому людину, яка пошкодила вхідні двері «фомкою». Побачивши правоохоронців, чоловік розлютився і намагався оборонятися уламком цегли. Але це його не врятувало від кайданків.

Після затримання поліцейські з'ясували, що зловмисник обрав об'єкт для проникнення цілеспрямовано, сподівався взяти ковбасні вироби для себе та на перепродаж. Стало також відомо, що затриманий раніше притягався до кримінальної відповідальності і нині перебуває під слідством за подібні правопорушення. Нести покарання йому доведеться у відповідності з частиною першою статті 194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах», – карається обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Маріупольський МВПО в Донецькій області