Поліція охорони Одещини долучилась до благодійного заходу на підтримку ЗСУ

Співробітники поліції охорони вирішили підтримати збір для фонду «Повернись живим» та на запрошення президента Асоціації кулінарів України відвідали благодійний захід від Ribas Hotels Group. Загальна мета проєкту - зібрати 15 000 000 грн на ППО КАЗ, техніку, що забезпечить захисників нашого неба найсучаснішим зв’язком.

Для аукціону поліція охорони Одещини розробила та передала організаторам чотири гільзи від захисників із найзапекліших територій активних бойових дій. Розписувала гільзи одеська художниця Анна Вербич. Дуже вдячні мисткині за чудову роботу з патріотичними наративами!

За безпеку заходу відповідав батальйон фізичної охорони «Титан» УПО Одеської області. Тому захід пройшов із дотриманням всіх безпекових аспектів.

Дякуємо кожному та кожній, хто виборює свободу України, ризикуючи життям. Дякуємо нашим громадянам, які своїми вчинками, допомагають воїнам здобувати таку бажану всіма перемогу! Поліція охорони підтримує ініціативи українців у спільній благодійній меті та на постійній основі допомагає українським захисникам!

Слава Україні! Героям слава!

Управління поліції охорони в Одеській області