У Департаменті поліції охорони підбили підсумки роботи за 2023 рік

25 січня 2024 року в Департаменті поліції охорони відбулася нарада з підбиття підсумків службової діяльності органів поліції охорони за 2023 рік.

Незважаючи на виклики, які постали в умовах воєнного стану, поліцією охорони забезпечено стабільний результат службової діяльності.

У своєму виступі начальник Департаменту поліції охорони Олексій Березневич довів присутнім основні результати роботи служби та окреслив пріоритетні завдання розвитку.

За інформацією Олексія Березневича, у 2023 році під захистом поліції охорони перебуває 357 тисяч об’єктів різних категорій і форм власності, 16 000 освітніх закладів, та понад 8,8 об’єктів критичної інфраструктури.

У нараді також взяв участь начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України України Руслан Горяченко.

Під час виступу він акцентував, що на сьогодні першочергове завдання Голови Національної поліції Івана Вигівського для поліції є – протидія майновим злочинам і правопорушенням, бути готовими до виконання службових завдань в умовах позаштатних і надзвичайних ситуацій, а також зосередив увагу особового складу на безумовному дотриманні дисципліни та законності.

«Щоразу ми маємо оцінювати нашу щоденну роботу «зі сторони». Це допомагає бачити недоліки, виправляти їх, ставати кращими. Такий підхід дає поштовх до постійного вдосконалення. А це завжди сприяє завоюванню гідного авторитету поліції серед громадян, вищому рівню довіри людей», – зауважив начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Руслан Горяченко.

Керівники структурних підрозділів Департаменту надали оцінку результатам роботи кожного органу поліції охорони за основними напрямами діяльності та їх участі у виконанні завдань і функцій в умовах дії правового режиму воєнного стану.

За результатами розгляду наради відзначено стабільні показники в роботі органів поліції охорони Львівської, Полтавської та Черкаської областей.

Підсумовуючи нараду, очільник Департаменту підкреслив, що одним із головних і невідкладних завдань поліції охорони є якнайшвидше відновлення діяльності на деокупованих територіях і налагодження тісної комунікації з населенням для визначення їх потреб у створенні безпекового середовища, упровадження проєкту «Офіцер освітньої служби безпеки».

Олексій Березневич подякував за роботу поліцейським та вручив спеціальні звання у порядку заохочення та відомчі відзнаки за сумлінне виконання службових обов'язків, активну участь в боротьбі зі злочинністю, проявлені при цьому професійність та мужність кращим співробітникам поліції охорони.

 

«Завдань багато на цей рік. Працюємо задля безпеки українців», - підкреслив Олексій Березневич.

Департамент поліції охорони