ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

ПРОТИПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

ПРОТИПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Поліції охорони пропонує послуги зі встановлення систем пожежної сигналізації та здійснює пожежне спостереження на об’єктах.

Пожежна сигналізація — це основний елемент у системі безпеки будівлі, призначена для виявлення пожежі на початковій стадії загоряння й видачі сигналу тривоги.

Всі територіальні підрозділи поліції охорони мають відповідні ліцензії на проектування, впровадження та цілодобове спостереження за  засобами пожежної сигналізації.

Автоматична пожежна сигналізація (АПС) на додаток до функції виявлення пожежі запускає систему оповіщення про пожежу і приводить в дію систему автоматичного пожежогасіння, систему димовідведення та іншу протипожежну автоматику. Як правило, робота протипожежної системи більш ефективна, якщо вона використовується з іншими системами безпеки приміщення (охоронна сигналізація, відеонагляд, система контролю і управління доступом (СКУД) і т. д.). Існують інтегровані системи охоронної та пожежної сигналізації — охоронно-пожежна сигналізація (ОПС).

Система пожежної сигналізації складається з наступних основних компонентів:

  • Контрольна панель — прилад, який аналізує стан пожежних датчиків і шлейфів, а також видає команди на запуск пожежної автоматики.
  • Монітор (панель індикації) чи автоматизоване робоче місце (АРМ) — використовується для відображення стану пожежної сигналізації.
  • Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) — призначене для забезпечення безперервної роботи сигналізації.
  • Пожежні датчики (сповіщувачі) — застосовуються для виявлення займання (відкритого вогню) або продуктів горіння (дим, чадний газ тощо). За способом виявлення поділяються на теплові, димові, датчики полум’я і СО. Існують також мультисенсорні датчики, що реагують на кілька ознак загоряння.
  • Виконавчі пристрої — це компоненти автоматичного пожежогасіння або керовані елементи інших систем.
  • Пристрої оповіщення – гучномовці, сирени, системи трансляції. Призначені для подачі сигналу тривоги.
  • Додатково до датчиків, пожежна сигналізація оснащується ручними пожежними сповіщувачами. Це всім відома «червона кнопка» під склом. Встановлюється в легко доступних місцях і призначена для ручної подачі сигналу тривоги.

 

За способом визначення місця загоряння системи пожежної сигналізації поділяються на аналогові та адресні.

При замовленні послуг з монтажу засобів пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, підрозділами поліції охорони надаються всі дозвільні документи, які затверджуються територіальною Державною службою з надзвичайних ситуацій.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ