ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

ГРУПИ РЕАГУВАННЯ

ГРУПИ РЕАГУВАННЯ

Групи реагування поліції охорони створені для негайного озброєного реагування при надходженні тривожних повідомлень з об’єктів і помешкань, що перебувають під охороною.

Групи реагування поліції охорони, складаються із трьох озброєних співробітників поліції, мають визначене законом право на затримання зловмисників. Поліцейські охорони оснащенні усіма необхідними спецзасобами, радіозв’язком, сучасними автомобілями та вогнепальною зброєю

ВАЖЛИВО, що тільки поліція охорони з поміж усіх охоронних структур, має право застосовувати та використовувати вогнепальну зброю, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію».

Усі члени групи реагування – це поліцейські зі спеціальними званнями, які пройшли відповідну перевірку та навчання, перш ніж заступити на службу. Одночасно по всій території України на службу заступають майже 700 мобільних груп реагування поліції охорони.

При надходженні сигналу про спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації на пульт централізованого спостереження оператор спрямовує на об’єкт найближчу з груп реагування, що чергує у цій зоні. У разі отримання від оператора ввідної інформації група реагування найкоротшим шляхом прямує на об’єкт (зазвичай це займає кілька хвилин). По прибутті поліцейські охорони, здійснюють оперативно-пошукові заходи з метою з’ясування   причин надходження тривожного повідомлення, виявлення, переслідування та затримання злочинців. Результати виїзду повідомляються до чергової частини підрозділу поліції охорони та власникові об’єкта. У разі порушення цілісності об’єкта забезпечується його фізична охорона.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ