ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

Крадіжки з житла громадян завжди були найпоширенішим видом майнових посягань. Сьогодні ж цей злочинний промисел буквально процвітає, міцніє і вдосконалюється на очах, задаючи тим самим неабияких проблем людям. Від «непроханих гостей» не рятують ні залізні двері, ні кодові замки, ні грати на вікнах.

Ефективний захист від злочинців – встановлення у помешканні системи охоронної сигналізації.

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ВКЛЮЧАЄ:

— консультації з питань вибору систем безпеки (сповіщувачів);

— монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;

— централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації;

— повідомлення клієнта про спрацювання технічних засобів охорони;

— мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

За Вашим зверненням фахівці технічної служби поліції охорони, проаналізувавши всі чинники, що впливають на безпеку домівки, визначать оптимальний перелік охоронного обладнання  та встановлять його у вашому помешканні.

Монтаж, наладка та підключення до пульта централізованого спостереження здійснюються протягом 1-3 діб залежно від обраного типу обладнання.

Охорона житла забезпечується шляхом пультового спостереження за станом засобів охоронно-пожежної сигналізації.

Технічне оснащення підрозділів поліції охорони дає змогу забезпечувати надійну охорону з використанням стільникового зв’язку. Всі пульти централізованого спостереження поліції охорони мають Сертифікат відповідності вимогам ДСТУ EN 50518-1:2014, ДСТУ EN 50518-2:2014 та ДСТУ EN 50518-3:2014.

У разі надходження тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження, оператор скеровує до об’єкта охорони найближчу із груп реагування, які чергують у цій зоні в цілодобовому режимі.

Отримавши від диспетчера ввідну інформацію, група реагування найкоротшим шляхом прямує за вказаною адресою (зазвичай це займає кілька хвилин). Після прибуття поліцейські охорони здійснюють оперативно-пошукові заходи щодо з’ясування причин надходження тривожного повідомлення, забезпечують виявлення, переслідування та затримання злочинців.

У разі порушення цілісності квартири забезпечується її фізична охорона до прибуття власника.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ