ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

ОХОРОНА ТА СУПРОВІД ЦІННОСТЕЙ

Підрозділи поліції охорони надають послуги охорони, супроводження та перевезення цінностей банківським та фінансовим установам, підприємствам інших форм. Послуга здійснюється по всій підконтрольній території України як власними броньованими автомашинами, так і транспортом замовника.

Поліція охорони виконує такі завдання:

При наданні послуг охорони і перевезення цінностей, поліція охорони гарантує збереження службової таємниці.

Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх чинників, що так чи інакше впливають на безпеку, визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів.

Надання послуг може здійснюватися за наперед обумовленим графіком і маршрутами або за окремими разовими зверненнями замовника.

Співробітники поліції охорони забезпечуються засобами активної оборони, кращими світовими зразками автоматичної вогнепальної зброї, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв’язком. Кожен працівник пройшов спеціальний курс підготовки за фахом. 

Для перевезення валютних цінностей, згідно з нормативними вимогами, використовується спеціальний броньований автотранспорт поліції охорони або власний автотранспорт замовника.

Для досягнення найвищого рівня безпеки автотранспортні засоби, на яких здійснюються перевезення, обладнуються засобами тривожної сигналізації. Тому в разі потреби працівники поліції охорони можуть скористатися дистанційною «тривожною кнопкою» для одержання підтримки груп реагування поліції охорони. Пересування спеціального автотранспорту відстежується в режимі реального часу за допомогою обладнання супутникової навігації GPS.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ