ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

ОХОРОНА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Підрозділи з фізичної безпеки поліції охорони забезпечують особисту охорону фізичних осіб,  власність фізичних та юридичних осіб від злочинних посягань.  

На думку фахівців, рівень професійної підготовки тілоохоронців  поліції охорони, є одним із найкращих у Європі.

Поліція охорони –  єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права на застосування та використання вогнепальної зброї.

Підрозділи фізичної безпеки поліції охорони забезпечують:

— особисту охорону фізичних осіб;

— охорона індивідуальної безпеки як українців, так і іноземних громадян;

— охорону разових заходів;

— охорону туристичних груп;

Послуги надаються фізичним та юридичним особам за договорами. Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх факторів, які можуть вплинути на безпеку замовника. Після цього визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів. За умов виконання нормативних вимог щодо підтвердження прав та повноважень замовника, договір охорони може бути укладений протягом однієї доби.

Надання послуг за договорами може бути постійним або тимчасовим.

Співробітники підрозділів з фізичної безпеки поліції охорони, що безпосередньо виконують охоронні функції, підбираються персонально з найпідготовленіших фахівців із обов’язковим урахуванням побажань замовника.

Охоронці забезпечуються найкращими світовими зразками вогнепальної зброї, сучасними засобами активної оборони, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв’язком. За бажанням замовника охорона може бути одягнена, як у цивільний одяг, так і в спеціальну форму.

При необхідності для охорони може бути використаний спеціальний автотранспорт поліції охорони.

На співробітників служби поліції охорони покладені обов’язки із забезпечення безпеки осіб, які обіймають найважливіші пости в державі. Тому служба охорони комплектується на основі спеціального підбору людей, аби успішно виконувати завдання за призначенням. Основною зброєю професійного охоронця є його аналітичні здібності. Такі навички дозволяють запобігти критичних ситуацій та моментально реагувати на позаштатні ситуації. Працівники підрозділів з фізичної безпеки мають професійний рівень підготовки, володіють різними формами та засобами оперативної та охоронної діяльності. Фізична безпека – це необхідність визначена часом та умовами в життєдіяльності соціально активної людини, відносного якої здійснюються заходи охорони.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ