ПОЛIЦIЯ ОХОРОНИ

ПРОЕКТУВАННЯ та монтаж СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

ПРОЕКТУВАННЯ та монтаж СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

  • підключення об’єктів на районні пульти централізованого спостереження, на яких цілодобово  чергують оператори та групи затримання Поліції охорони.
  • проектування, монтаж, ремонт, експлуатаційне обслуговування технічних систем та засобів відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, контролю доступу;
  • реалізація технічних засобів охоронного призначення;
  • надання необхідної інформації і консультацій вітчизняним та іноземним юридичним та фізичним особам з питань збереження власності;
  • технологічне та профілактичне забезпечення функціонування технічних засобів і систем охорони, підтримка їх безперервного функціонування відповідно до цільового призначення;
  • консультації з питань вибору систем безпеки;
  • монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації;

При зверненні громадян до Контактно-інформаційного центру Поліції охорони заявка одразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’язується із замовником та домовляється про зустріч. У зручний для клієнта час, на об’єкт виїздить наш кваліфікований працівник, та безкоштовно надає вичерпну інформацію по ефективній схемі блокування, вартості монтажних робіт та абонентської плати.  Монтажні роботи проводяться в найкоротший термін.

Після виконання монтажних робіт укладається договір охорони в територіальному підрозділі Поліції охорони, після чого ваша власність гарантовано знаходиться під захистом.

Наші спеціалісти мають великий досвід з розробки та монтажу “під ключ” усіх видів систем безпеки та комплексного захисту об’єктів з урахуванням побажань замовника. При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів.

У нас є всі умови для отримання Замовником повної інформації в галузі охорони та безпеки – від порад фахівців, вибору охоронної техніки за наявними зразками до індивідуального визначення прийнятного співвідношення ціна-якість та виклику інженерів на об’єкт у зручний для Замовника час.

0 +
БІЗНЕС ОБ'ЄКТІВ
0 +
КВАРТИР ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
0 +
ФІЗИЧНИХ ОБ'ЄКТІВ
0 +
РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ
ПОДБАЙ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШІ ОПЕРАТОРИ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ ВАМ