Image

Фізична охорона осіб / Фізична охорона об’єктів / Охорона масових заходів

Вам необхідна особиста охорона? Обирайте ПОЛІЦІЮ ОХОРОНИ! Відайте перевагу професіоналам!

Фізична охорона осіб забезпечується висококваліфікованими співробітниками поліції охорони та працівниками підрозділів цивільної охорони, які мають визначені законом права та повноваження на озброєну охорону і застосування владних функцій щодо правопорушників.

Декілька факторів, чому саме МИ! Співробітники ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ: мають бездоганний рівень фізичної підготовки, вміють оцінюють ситуацію та рівень загрози, швидко приймають єдине вірне рішення здатне забезпечити безпеку особи, що охороняється.

Саме наші співробітники завжди беруть участь та займають призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатах з тілоохоронців, стрільби та бойових мистецтв.

На сьогодні фізична безпека – це необхідність визначена часом та умовами життя соціальної активності людини, а також розвитком підприємства!

Дізнатись більше про Фізичну охорону

Що входить до фізичної охорони?
Функції забезпечення фізичної охорони об'єктів здійснюють понад 8 тисяч атестованих і вільнонайманих працівників поліції охорони. Надаються такі послуги: охорона стаціонарних об'єктів; забезпечення дотримання громадського порядку; забезпечення контрольно-пропускного режиму на об'єктах; охорона разових заходів; охорона сільськогосподарських угідь; контроль за несенням служби відомчою охороною та інше.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.