З полиць запорізьких супермаркетів все частіше стали красти каву

Що характерно, зловмисники не належать до кавоманів. Чому ж кава така популярна серед злодійкуватих покупців? Відповідь проста – пакети з кавою можна продати, а вторговані гроші витратити на свої потреби.

Поліцейські охорони, які забезпечують громадський порядок на території торговельних закладів, відразу звертають увагу на осіб, які мають при собі великі рюкзаки та сумки, одягають просторий одяг. Саме так досвідчені крадії намагаються заховати та винести товар за межі каси.

Цього разу пильність поліцейського Олександрівського районного відділу поліції охорони допомогла вберегти гіпермаркет, розташований на вулиці Запорізькій, від крадіжки товару на суму майже 900 гривень.

Близько 20:00 правоохоронець помітив чоловіка, який прямував на вихід, підтримуючи щось під курткою. Покупець намагався вийти з магазину, але поліцейський охорони зупинив його на касі. З під куртки запоріжанин дістав три пакети з кавою, яку намагався без оплати пронести через касу.

Правоохоронці з’ясували, що місцевий житель 1992 року народження вже не вперше здійснює крадіжку. Перевагу надає саме великим торговельним мережам, сподіваючись, що його не помітять серед великої кількості покупців.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Управління поліції охорони в Запорізькій області