Управління поліції охорони Житомирщини здійснює охорону церковних храмів по всій області

Культура та духовне «повітря» є невід’ємною складовою нашого життя. Щоб уберегти найвищі цінності людського існування поліцейські охорони Житомирщини завжди напоготові.

Ні для кого не секрет, що Житомирська область славиться не лише своєю неповторною красою ландшафтів природи, а й культурною спадщиною на теренах якої знаходяться пам’ятки мистецтва та архітектури. Саме ці місця дають змогу поринути в атмосферу прекрасного.

Щодобово на службу заступають наряди реагування поліції охорони, які завжди готові до виконання покладених на них обов’язків. Під їхньою охороною також перебуває велика кількість культових споруд – собори, церкви, зокрема, й Свято-Михайлівський кафедральний собор у Житомирі.

–Упродовж декількох років наш собор та кіоск з продажу товарів релігійного характеру, облаштовані охоронною сигналізацією та  тривожною кнопкою “Терміновий виклик поліції”,– розповідає настоятель кафедрального Свято-Михайлівського собору о. Богдан Бойко. –Ужу були  спроби обікрасти майно, але завдяки швидкому реагуванню нарядів поліції охорони цим випадкам вдалося запобігти.

Оскільки матеріальні цінності, які знаходяться в святих місцях носять духовний характер лише для їхніх прихожан, то для потенційних зловмисників вони є об’єктами наживи.

Тому одним із важливих напрямів роботи Управління поліції охорони в Житомирській област є охорона релігійних об’єктів.

Управління поліції охорони в Житомирській області