У поліції охорони Луганщини відбувся захід, присвячений безбар’єрному спілкуванню та толерантності

Зміни у суспільстві неможливі без толерантного спілкування.

 Толерантність – це повага прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Толерантна людина має здатність до милосердя, прощення, повагу до інших прав, духу партнерства,  повагу до інших, не властивих йому цінностей. Особливо це стосується  людей з особливими потребами.

13 січня 2022 року у актовій залі Управління поліції охорони в Луганській області відбувся захід, присвячений безбар’єрному спілкуванню, на якому поліцейських навчали новим нормам мови без бар’єрів – без дискримінаційних чи стереотипних висловлювань стосовно різних людей, які зафіксовані у «Довіднику безбар’єрності», а також спілкуванню з людьми з особливими потребами.

На занятті учасники конспектували  викладений матеріал та разом з психологом моделювали ситуації, які передбачають безбар’єрне  спілкування.

«Ми всі живемо в одному суспільстві, в якому пов’язуємо людину та її поведінку з етнічними расами, хворобами, кольором шкіри тощо. Поведінку однієї людини проєктуємо на цілу групу людей, а це неправильно, ми не повинні так думати й говорити. Всі люди унікальні, і ми повинні це приймати  та ставитися один до одного з повагою», – зазначила начальниця сектору кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Луганській області майор поліції Юлія Корженська.

 

                                                                Поліція охорони Луганщини