У Черкасах вгамувати агресивного відвідувача ресторану вдалося лише поліцейським охорони

У Черкасах вгамувати агресивного відвідувача ресторану вдалося лише поліцейським охорони.

Поліція охорони розповсюджує системи «Термінового виклику поліції» в громадських місцях для оперативного реагування на надходження сигналу «тривога» з метою припинення, попередження правопорушень чи розкриття «по гарячих слідах». У разі порушення публічної безпеки та порядку, скоєння правопорушення, будь-який громадянин, побачивши інформаційну наліпку, може звернутися до адміністрації закладу з проханням терміново викликати поліцію, натиснувши «тривожну» кнопку.

Близько двадцятої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов сигнал «тривога» з ресторану, що на бульварі Шевченка.

Прибувши на місце, поліцейські наряду реагування з’ясували, що «тривожку» натиснула налякана працівниця закладу, коли один з відвідувачів, добряче перебравши оковитої, почав чіплятися до персоналу та погрожувати фізичною розправою. На зауваження правоохоронців чоловік відреагував агресивно та почав кидатися в бійку з працівниками поліції. Декілька секунд знадобилося правоохоронцям щоб його заспокоїти за допомогою кайданок.

Горе-відпочивальнику 1980 року народження довелося продовжити свій вечір в Черкаському районному управлінні поліції, куди його доставили поліцейські охорони.

«Терміновий виклик поліції» — один з найдієвіших засобів протидії правопорушенням. Для отримання детальної інформації та замовлення послуг поліції охорони звертайтесь за адресою: м. Черкаси, вул. Хоменка, 3/1. Телефон  9899 (безплатно з мобільних телефонів), сайт: https://securitypolice.com.uа

 

Управління поліції охорони в Черкаській області