Поліція охорони Кіровоградщини нагадує про переваги встановлення кнопки «Терміновий виклик поліції»

Сама назва пристрою вже визначає його потребу і дає можливість  миттєвого оповіщення поліції про небезпеку при неправомірних діях.

Даний метод знайшов свою найбільшу ефективність у магазинах, аптеках, банках, автозаправних станціях, офісах, парках розваг та інших установах. Тривожна кнопка виділяється з маси охоронних методів можливістю миттєвого реагування на небезпеку і не привертає особливої уваги оточуючих.

Як тільки працівник магазину, менеджер, офіціант або офісний працівник натисне на пристрій, відразу ж надійде сигнал на пульт централізованого спостереження, і на місце події негайно прибуде група реагування поліції охорони та попередить злочин.

Слід зазначити, що тривожна кнопка є доступною для кожного. Нею може скористатися не тільки власник охороняємого об'єкта, але й простий перехожий, який став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення. Практика показує,що випадки бувають різними і очевидці не завжди мають можливість дістатися до правоохоронних органів, чи то телефонувати по лінії «102». У таких випадках «Терміновий виклик поліції» відіграє вирішальне значення.

 До основних переваг установки системи безпеки відносять:

 - оперативність реагування в разі виникнення проблемних ситуацій;

- надійність;

- компактність (невеликі розміри дозволяють встановити кнопку  тривожного виклику в будь-якому місці);

- невисока вартість;

- легкість у використанні.

Детальніше дізнатися про всі послуги поліції охорони можна на сайті https://securitypolice.com.ua, або за номером телефону - 9899 (безкоштовно з мобільних).

 Управління поліції охорони в Кіровоградської області