Поліцейських охорони Рівненщини благословив духовний наставник

Звісно, переконання, пріоритети, вподобання у кожного свої, однак духовне життя, моральність самоідентифікація себе у суспільстві – фундамент, на якому вибудовуються людські взаємовідносини. І надважливо про це пам’ятати та постійно духовно збагачуватися.

20 січня в Управління поліції охорони в Рівненській області завітав старший священник Свято-Георгіївського подвір’я Свято-Миколаївського жіночого монастиря отець Андрій. Він звершив молебень і благословив поліцейських на прийдешній рік, успішну службу та навчання, побажав наснаги й досягнень у роботі.

Не втрачати образ людини, бути справедливими та неупередженими, ніколи не нехтувати моральністю, пам’ятати основні людські цінності, постійно вдосконалювати особисті якості, допомагати ближнім, уміти пробачати, поважати чужу працю, щиро любити, бути обережними зі словами. Саме на цих основних аспектах наголошував духовний наставник поліцейським охорони Рівненщини.

– Важливо завжди дбати про свою моральність. Бо без неї, фактично, втрачається сенс життя, – наголосив отець Андрій. – Життя мінливе, необхідно постійно збагачувати свій внутрішній світ, уміти вчитися на власних помилках, не критикувати та не судити ближнього. Людина – особистість неповторна та індивідуальна. Я бажаю вам непохитної віри, адже віра – це впевненість у невидимому і здійснення очікуваного. Зичу любові та радості в серці, – підсумував священник.

Отець   Андрій також окропив свяченою водою робочі місця співробітників УПО та поспілкувався про життя насущне з кожним особисто.

Щиро дякуємо, отче Андрію, за традиційне багаторічне наставництво, за духовне збагачення, за благословення, за можливість доторкнутися до сокровенного, за Вашу мудрість.

 Управління поліції охорони в Рівненській області