Міжнародний день сім'ї - прекрасний привід сказати декілька теплих слів своїм рідним

Є гарне прислів'я про те, що одну гілочку зламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок — навряд чи. Ось так і з сім'єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися... А як солодко ділити перемоги з рідними людьми!

Щорічно, 15 травня Україна, як і увесь світ відзначають Міжнародний День сім'ї. Це свято було проголошено резолюцією ООН в 1993 році та  покликане нагадати про сімейні цінності та звернути увагу на проблеми з якими можуть стикатися сім'ї в усьому світі.

Нині, в умовах повномасштабної війни з росією, чимало українців значно гостріше сприймають і переживають стосунки і почуття, звичні у повсякденному житті. Саме тому, родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну і потрібну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані.

У цей День бажаємо усім взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку та мирного неба!

Все буде Україна!

Управління поліції охорони в Кіровоградської області