Команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві здобула перемогу на змаганнях з самбо

Протягом двох днів на території центру фізичного виховання учнівської молоді в  м. Хмельницькому проходив чемпіонат Департаменту поліції охорони з боротьби самбо серед органів поліції охорони.

У змаганнях взяли участь близько 200 співробітників поліції охорони в складі 27 команд з різних регіонів України. Вони були представлені у 7 вагових категоріях від 58 кілограмів до понад 98 кілограмів. Усі учасники змагань продемонстрували добру фізичну підготовку та волю до перемоги.

Зміцнення фізичної загартованості, популяризація здорового образу життя, підвищення рівня фізичної підготовки, виховання незламної сили духу та витримки, завзятої боротьби за перемогу, прояв лідерських якостей та виконання командної роботи – далеко не всі цілі проведення таких змагань.

Абсолютним переможцем в командному заліку стала команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві, а кожен з учасників команди  здобув призове місце.

•         Юрій Білан, сержант поліції, здобув перше місце у ваговій категорії до 98 кілограмів;
  •         Баджай Джабаров, старший лейтенант поліції, – друге місце у ваговій категорії до 79 кілограмів;
  •         Володимир Стенько, сержант поліції, – друге місце у ваговій категорії до 64 кілограми;
  •         Олександр Білак, сержант поліції, – третє місце у ваговій категорії до 79 кілограмів;
  •         Дмитро Семенюк, капрал поліції, – третє місце у ваговій категорії  до 71 кілограма.

Поліцейські як ніхто знають, що спорт розвиває швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння і силу, робить людей стійкішими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він приносить масу позитивних емоцій від перемог, а також надихає не зупинятися на досягнутому результаті.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових перемог та звершень!