«День дисципліни» проведено в поліції охорони Луганщини

Від якості роботи, компетентності, добросовісності та порядності правоохоронців залежать долі мільйонів людей.

Діяльність поліції охорони спрямована на забезпечення охорони об’єктів усіх форм власності, квартир та інших місць збереження особистого майна громадян, а також охорону прав і законних їх інтересів.

Внаслідок цього за всіх часів від співробітників поліції охорони вимагалося неухильного виконання законів і дотримання дисципліни. Адже від цього залежить якість функціонування усієї служби в цілому.

Важливість дотримання вимог законності та дисципліни працівниками поліції охорони зумовлюється й тим, що кожен правоохоронець є державним службовцем, але своїм правовим статусом він суттєво відрізняється від службовців інших установ та організацій.   

Сьогодні, в Управлінні поліції охорони Луганської області відбувся захід на тему: «Дисципліна та законність», під час якого розглядалися питання щодо недопущення надзвичайних подій серед особового складу, дотримання особовим складом, дисципліни, законності, Правил дорожнього руху, а також якісного відпрацювання  викликів, що надходять за спецлінією «102» та швидкість прибуття нарядів реагування підрозділів поліції охорони на виклики за тривожною сигналізацією.

«Дуже важливо, щоб поліцейські під час несення служби дотримувались свого дисциплінарного статуту й завжди пам’ятали про свої обов’язки та якісно їх виконували», – зазначив начальник сектору фізичної охорони  Управління поліції охорони в Луганській області старший лейтенант поліції Юрій Воронін.

                                                                Поліція охорони Луганщини