У Хмельницькому відзначили найкращих у боротьбі з самбо

Майже 180 поліцейських охорони, у складі 27 команд з усіх областей України та м. Києва, взяли участь у змаганнях з самбо, що відбувалися 20-21 січня, у стінах Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

У семи вагових категоріях змагалися поліцейські охорони. І незважаючи на те, що на килимах була запекла боротьба, у залі панувала дружня атмосфера.

Учасники гучно підтримували своїх колег, давали рекомендації – у кожного відчувався спортивний запал та величезний азарт.

Багато учасників показали хороший результат, проте у змаганнях завжди є ті, хто сильніший, спритніший та вправніший.

Поліцейських охорони, які показали найкращі результати в боротьбі з самбо, заступник начальника Управління поліції охорони в Хмельницькій області Володимир Онистюк нагородив грамотами, кубками та медалями.

У загальному заліку бронзу отримала команда Управління поліції охорони в Полтавській області, друге місце за командою Управління поліції охорони в м. Києві, а найкращими виявилися працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва – перше місце.

– Ми щиро раді були приймати усіх учасників змагань з самбо на нашій хмельницькій землі. Бажаю в подальшому кожному з вас наснаги та ще багато перемог, – сказав після нагородження переможців заступник начальника Управління поліції охорони в Хмельницькій області підполковник поліції Володимир Онистюк.

Управління поліції охорони в Хмельницькій області

Image
Image
Image