Щиро вітаю з державним святом – Днем Конституції!

    28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою сторінкою. Конституція заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а також затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світової спільноти.

    День Конституції України – це День нашої гордості та зрілості, бо верховенство права, гідність і територіальна цілісність, закарбовані в Конституції – справжні, вистраждані цінності нашого народу.

    Нині, у часи важких випробувань, що випали на долю українського народу, пізнавши біль непоправних втрат і сплачуючи кожного дня високу ціну за збереження єдності нашої Батьківщини, зараз як ніколи особливо гостро усвідомлюємо  важливість й життєву потребу належної реалізації положень Основного Закону.

   Твердість духу українського народу та віра допомагає рухатися до мети та підтримувати інших. Дякуючи Богу та Збройним Силам України, здобудемо таку довгоочікувану Перемогу, адже ми на своїй землі!

    Слава Україні! Героям Слава!

                     

Начальник Департаменту поліції охорони Сергій ПАРФЕНЮК