Ми з тобою, Україно!

Сьогодні кожний робить свій внесок для щасливого майбутнього. Праця, підтримка, взаємодопомога і згуртованість наближають нас до омріяної перемоги над неістотами. Над тими, хто звик на місці життя залишати попіл…
Ранок поліцейського охорони починається не з кави, а з інструктажу перед заступанням на службу. Умови для несення служби ніколи не були ідеальними, адже щодня затримання порушників, реагування на спрацювання сигналізації, на повідомлення по спецлінії “102”. Але ми звикли працювати в такому режимі. Наші співробітники загартовані і досвідчені, підготовлені та сміливі. Зараз, коли немає права на перепочинок, ми маємо вистояти і дати прочухана тим, хто прийшов на нашу землю. Ми маємо бути там, де ми потрібні.
У строю та напоготові, українські сини та доньки, які зростали під колискові і всім серцем люблять Україну. Ми тут для того, щоб у потрібний момент дати відсіч - для ворога нещадну, для порушника - справедливу.
Ми працюємо в посиленому режимі щодня без вихідних, щоб ви були у безпеці, щоб ви не завантажували себе думками як вберегти те, що роками будувалось та куплялось те, що важливе і цінне.
Тому намагайтесь щодня зробити добру справу. Новий день зустрічайте з вдячністю нашим ЗАХИСНИКАМ.
І неодмінно зовсім скоро все буде Україна!

Для консультації та замовлення послуг телефонуйте за коротким номером 9899, або на сайті: https://securitypolice.com.ua

Управління поліції охорони у Вінницькій області