«Мама – душа сім’ї, Берегиня родинного щастя»

Сьогодні відбулася зустріч жінок-поліцейських охорони м. Києва та Київської області  із заступницею голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Мариною ХОНДОЮ.

Тема зустрічі: «Мама – душа сім’ї, Берегиня родинного щастя». Захід присвячений до Дня Матері, який щороку відзначається у першу неділю травня. Партнери зустрічі – Департамент поліції охорони, «Київська академія жіночого лідерства»   та громадська організація «Велес Ідей».

Спілкуючись в теплій атмосфері  з жінками-поліцейськими Марина ХОНДА зауважила, що «під час війни жіноче лідерство стає ще більш актуальним та явним, адже жінки беруть участь у бойових діях пліч-о-пліч з чоловіками, займаються волонтерством, продовжують працювати та надійно забезпечують тил».

За її словами, нова програма Академії враховує виклики воєнного стану та спрямована на формування знань та навичок жінок місцевого самоврядування, громадських організацій, волонтерок, необхідних для підтримки жіночого лідерства, самоорганізації, забезпечення рівних можливостей для реалізації суспільно важливих ініціатив та координації з міською владою.

Психологиня, аспірант Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України Наталія Клименко провела тренінг з першої психологічної допомоги та самодопомоги при травмуючій події, що є актуальним на сьогоднішній день. 

Своєрідною віддушиною для жінок в умовах воєнного стану став майстер-клас зі створення квітів ручної роботи, який провела голова ГО «Велес Ідей» Олена Сергіїва.