Надійний супровід цінностей від поліції охорони Одещини!

Хоча б один раз в житті нам потрібно перевозити цінні речі в інше місце, бажано із супроводом охоронних підрозділів. Постає питання, хто може надати безпеку вашого майна і перевезти цінні речі, папери, гроші без втрат. Однозначно – поліція охорони!

Саме ми маємо найбільше розгалужене покриття країною. Наші поліцейські охороняють у кожній області України.

Тож для охорони та супроводження вантажів – обирайте поліцію охорони!

На шляху проходження вантажу трапляються неблагополучні, кримінальні райони або безлюдні ділянки. Однак, машини не застраховані від пограбування навіть в центрі міста. Часто це відбувається під час стоянок або заправок.

Якісна та надійна охорона набагато збільшує шанси довезти Ваше майно в цілості й безпеці.

На початку нашої співпраці з замовником наші фахівці аналізують маршрут – це дозволяє підготуватися до можливих небезпек. Ми можемо охороняти машину з Вашим вантажем в якості ескорту, або ж надати спеціалізований, броньований автомобіль.

Переваги поліції охорони
Наша компанія має великий досвід супроводу цінностей та знайома з усіма особливостями на практиці, а не в теорії. Наші фахівці - це справжні професіонали своєї справи. Вони здатні не просто захистити Ваш вантаж, але і заздалегідь прорахувати і уникнути деяких проблем. Ми з клієнтом заключаємо відповідний договір, який є гарантією виконання всіх умов. У нас є всі необхідні дозволи, на використання зброї в тому числі. Просто довірте охорону перевезення власності нам і будьте спокійні в збереженні своїх речей.

Детальніше дізнатися про всі послуги поліції охорони можна на сайті https://securitypolice.com.ua, або за номером телефону - 9899 (безкоштовно з мобільних). Чекаємо на Ваше звернення!


Упраління поліції охорони у Одеській області

Image