Поліцейські охорони надали допомогу жінці, яка впала на колії на залізничному вокзалі «Одеса-Головна»
Під час несення служби із забезпечення охорони громадського порядку на території залізничного вокзалу «Одеса-Головна» до наряду поліції охорони звернулася працівниця медичного пункту із повідомленням про те, що на платформі під час прибуття потяга сполученням «Одеса – Київ» на колії впала жінка.
Правоохоронці негайно прибули на місце події та, вживши необхідних заходів, евакуювали жінку з колії на платформу.
Поліцейські охорони надали жінці домедичну допомогу до прибуття медиків. Унаслідок падіння вона отримала травму голови та була госпіталізована бригадою екстреної медичної допомоги до одного з медичних закладів Одеси.
За попередньою інформацією, подія сталася через власну необережність потерпілої. Обставини встановлюються.
Поліція охорони вкотре закликає громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки на об’єктах з
алізничної інфраструктури.
Управління поліції охорони в Одеській області









a>